Hakkımızda

Eselfware Scada bir Ener Otomasyon organizasyonudur. Uzman ve dinamik kadrosuyla müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için kurulmuştur. Ener Otomasyon 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla Yazılım, Senkronizasyon, Enerji Otomasyonu ve Endüstriyel Kontrol konularında mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Eselfware bu kapsamda gelişen teknolojiler ile uyumlu olarak Endüstri 4.O, Iot, ERP ve Scada yazılımları konusunda arge yatırımlarında bulumuştur. Tamamen yerli ERP ve SCADA yazılımları ile sektördeki önemli bir açığı gidermiştir. Eselfware'i farklı kılan; deneyimli kadrosu, güçlü mühendislik alt yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmasıdır. Devam eden projeleri ile yurt içi ve yurt dışı referansları bu konudaki kararlılığını göstermektedir. İzmir merkez arge ofisi, üretim tesisleri ve deneyimli bayi ağı ile %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışan Eselfware, müşterilerine hızlı ve zamanında cevap vermek adına 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir.

Haberler

Image

Yeni Kurulumlar

Türk Telekom yeni projesinde Eselfware'i tercih etti.

Image

İnsan Kaynakları

Eselfware Ailemize katılan yeni ekip arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyoruz. Kutlu U. Yazılım mühendisi, Gül İ. Yazılım mühendisi.

Bizden Haberler

1870 'de kurulan dünyanın en büyük kontrol firmalarından olan Woodward'ın Avrupa ve Ortadoğudaki en büyük distribitörü Turner ECS, bilişim sektöründeki reklamlarında Senkronizasyonu Ener Otomasyon-Eselfware tarafından yapılan projemizin fotoğraflarını kullanmıştır. Bu proje Rönesans Holding'in proje mühellifi olduğu Türkiye'nin en büyük 3. sağlık yatırımı; İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi'dir. Aynı zamanda 2 Main 26 Jeneratör senkronizasyonu ile Türkiye'nin en büyük jeneratör senkronizasyonu işi olması sebebiyle otomasyon dünyasında büyük ilgi uyandırmıştır.

Bizden Haberler

Yanmar Global olarak tüm dünyadan 25 kişilik bir ekip İkitelli Şehir Hastanesi Projesi kapsamında 26 jeneratör senkronizasyon kumanda panolarımızı incelemiştir.


Müşteri Yorumları

Bahattin Bakır

Elektrik & Elektronik Mühendisi

Yanmar ailesi olarak; Türkiye'de üstlenmiş olduğumuz projelerde göstermiş olduğunuz profesyonel ve yapıcı yaklaşımınız adına, emeği geçen tüm Ener Ailesine teşekkürü borç bilirim. İşbirliğimizin artarak devam etmesi temennisi ile çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Başarı Hikayeleri

UCK ENERJİ

Bünyesinde enerji , tekstil ve metal sanayi sektöründe yer alan firmalar barındıran UCK Group, yepyeni bir bakış açısıyla geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. "Enerjimiz hiç tükenmeyecek " sloganıyla yola çıkan UCK Group'un Solar panel üretimi alanında UCK Solar Panel; Proje Danışmanlı ve anahtar teslim santral kurulum hizmeti alanında UCK Enerji ile Türkiye'nin enerji ihtiyacını karşılamaya ve yenilenebilr enerji kaynaklarına yatırım yapıyor. Bu kapsamda Türkiye'nin dörtbir yanında solar enerji santralleri kurulumu yapmaktadır. Her santral farklı bir lokasyonda olduğu için santral panellerin performanslarının takibi, arıza durumlarının izlenmesi ve proaktif çözümler sunulabilmesi açısından önem arz etmektedir. Her santralin başında teknik bir personel bulundurmak hem maliyeti artırmakta hemde tüm senaryoları analiz edebilecek bir teknik personelin sair bölgelerde sürekli istihdamı sağlanamamaktadır. Alanında Türkiye'nin saygın firmalarından olan UCK Group bu konuda Eselfware ile işbirliğine gitmiş ve scada sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır. Böylece bütün santraller tek merkez monitör edilmekte alarm durumları, performans takibi web tabanlı sistemler sayesinde şirket merkezinden anlık olarak takip edilebilmektedir. Bu kapsamda UCK Group hem büyük bir maliyet avantajı sağlamış hemde performans takibi konusunda dünyanın önde gelen Scada teknolojilerini kullanarak rekabet avantajı elde etmiştir.

Organizasyon Şeması

Sertifikalar