Demo Giriş
Demo Talep
Alternate Text
Türkiye'nin Yerli
Web Tabanlı Scadası

Eselfware Scada

Eselfware Scada sayesinde, bir tesise, işletmeye veya bir eve ait tüm ekipmanların kontrolünden üretim planlamasına, çevre kontrol ünitelerinden yardımcı işletmelere kadar tüm birimlerin otomatik kontrolü ve gözetlemesi sağlanabilir.Günümüz dünyasının makinelerinin ve cihazlarının uzaktan kontrolü ve izlenmesi Endüstri 4.0 çözümlerinin dijital dönüşüm felsefesinin ana temelini oluşturur.

SCADA

SCADA yazılımının bağlantılı ekranlarından cihazların genel durumunu, arıza alarmlarını, çalışma verimliliklerini ve etkinlik raporları gibi pek çok konuya hakim olunur. SCADA sistemini izlemek ve/veya kontrol etmek için masaüstü bilgisayarlar,dizüstü bilgisayarlar,tabletler ve mobil cihazlar kullanılabilir. Yerli üretim SCADA yazılımımız ve güvenilir fiyat politikamız ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kişilere ve kurumlara özel benzersiz çözümler sunmaktayız.

Scada'da Temel Hizmetler

Kullandığınız lisansa bağlı olarak içerikler değişebilmektedir.

Akıllı Takip

Sisteminizde gelecek en ufak bir arızada anında sms ve mail ile bilgilendirileceksiniz.

Grafik

İsterseniz 2 boyutlu isterseniz 3 boyutlu grafikler tamamen sizin kontrolünüzde.

Geçmişin Analizi

Geçmişteki çalışmaları öğrenerek hangi alanlarda ne sıkıntıların olduğunu ilk önce siz bileceksiniz.

Platform bağımsız

Projenizi doğrudan bir tarayıcıda çalıştırın veya Linux, Windows, MacOSX ve Android gibi tüm yaygın işletim sistemlerinde kullanın.

HTML5, CSS3 ve JavaScript ile uyumlu

HTML5, CSS3 ve JavaScript, kendini tanımlayan özellikler oluşturmanıza ve hatta kontrol öğeleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Ölçeklenebilir ve esnek

Her boyuttaki projeyi görselleştirin ve kontrol edin. Küçük makinelerden ve özel ev otomasyonlarından büyük tesislere.Yazılım mimarisi sayesinde QuickHMI bu uygulamaların herhangi biri için uygundur.